| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007-2008 | ELD | D Opava | 676 | 40 | 296 | 336 | 12 | 10 | 6 | 6 | 0 | 3.55 | 0 | 88.10 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| ELD – play off | D Opava | 3 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20.00 | 0 | 80.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2008-2009 | ELD | D Opava | 936 | 51 | 568 | 619 | 18 | 18 | 10 | 8 | 0 | 3.27 | 0 | 91.76 | 0 | 0 | 27 | ||||||||||||||||||||
| ELD – play off | D Opava | 100 | 5 | 50 | 55 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3.00 | 0 | 90.91 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2009-2010 | ELSD | SD Vsetín | 406 | 27 | 188 | 215 | 8 | 8 | 4 | 4 | 0 | 3.99 | 0 | 87.44 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD – V | SD Vsetín | 406 | 27 | 188 | 215 | 8 | 8 | 4 | 4 | 0 | 3.99 | 0 | 87.44 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2010-2011 | Noen ELJ | J Opava | 645 | 45 | 387 | 432 | 15 | 11 | 4 | 11 | 0 | 4.19 | 0 | 89.58 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| Noen ELJ – I. část | J Opava | 568 | 29 | 352 | 381 | 12 | 11 | 4 | 8 | 0 | 3.06 | 0 | 92.39 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| Noen ELJ – II. část – C | J Opava | 77 | 16 | 35 | 51 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12.47 | 0 | 68.63 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2011-2012 | 2. liga | HC Slezan Opava | 222 | 19 | 0 | 19 | 7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 5.14 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - V | HC Slezan Opava | 222 | 19 | 0 | 19 | 7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 5.14 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2. liga - play off - V | HC Slezan Opava | 46 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3.91 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2012-2013 | 2. liga | HC Slezan Opava | 74 | 5 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4.05 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - V | HC Slezan Opava | 74 | 5 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4.05 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 342 | 27 | 0 | 27 | 10 | 5 | 2 | 8 | 0 | 4.74 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||
| Komerční banka extraliga juniorů | 1 klub | 645 | 45 | 387 | 432 | 15 | 11 | 4 | 11 | 0 | 4.19 | 0 | 89.58 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga dorostu | 1 klub | 1715 | 97 | 918 | 1015 | 33 | 31 | 17 | 16 | 0 | 3.39 | 0 | 90.44 | 0 | 0 | 29 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga staršího dorostu | 1 klub | 406 | 27 | 188 | 215 | 8 | 8 | 4 | 4 | 0 | 3.99 | 0 | 87.44 | 0 | 0 | 0 |