| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999-2000 | ELD | D Slavia Praha | 1400 | 58 | 594 | 652 | 26 | 26 | 13 | 9 | 4 | 2.49 | 1 | 91.10 | 0 | 0 | 12 | ||||||||||||||||||||
| ELD – A | D Slavia Praha | 940 | 43 | 398 | 441 | 18 | 18 | 8 | 8 | 2 | 2.74 | 0 | 90.25 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELD – finále | D Slavia Praha | 460 | 15 | 196 | 211 | 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 1.96 | 1 | 92.89 | 0 | 0 | 12 | |||||||||||||||||||||
| 2000-2001 | ELD | D Slavia Praha | 809 | 31 | 299 | 330 | 18 | 18 | 14 | 4 | 0 | 2.30 | 1 | 90.61 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELD – A | D Slavia Praha | 429 | 12 | 143 | 155 | 11 | 11 | 10 | 1 | 0 | 1.68 | 1 | 92.26 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELD – finále | D Slavia Praha | 380 | 19 | 156 | 175 | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 3.00 | 0 | 89.14 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2001-2002 | 2. liga - S | HC Benátky nad Jizerou | 215 | 10 | 10 | 20 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2.79 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - play off - Z/S | HC Benátky nad Jizerou | 190 | 8 | 8 | 16 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2.53 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||||||||||
| ELJ | J Slavia Praha | 972 | 41 | 488 | 529 | 17 | 17 | 4 | 8 | 5 | 2.53 | 0 | 92.25 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – A | J Slavia Praha | 732 | 27 | 356 | 383 | 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | 2.21 | 0 | 92.95 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – finále | J Slavia Praha | 240 | 14 | 132 | 146 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3.50 | 0 | 90.41 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| LJ - A | J Kobra Praha | 180 | 11 | 11 | 22 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3.67 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| 2002-2003 | 1. liga | HC VČE Hradec Králové | 220 | 16 | 101 | 117 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4.36 | 0 | 86.32 | 0 | 0 | 8 | ||||||||||||||||||||
| ELJ | J Slavia Praha | 480 | 24 | 235 | 259 | 8 | 8 | 3 | 4 | 1 | 3.00 | 1 | 90.73 | 0 | 0 | 8 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – A | J Slavia Praha | 480 | 24 | 235 | 259 | 8 | 8 | 3 | 4 | 1 | 3.00 | 1 | 90.73 | 0 | 0 | 8 | |||||||||||||||||||||
| 2003-2004 | 1. liga | SK Kadaň | 170 | 12 | 97 | 109 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4.24 | 0 | 88.99 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 1. liga - Základní část | SK Kadaň | 170 | 12 | 97 | 109 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4.24 | 0 | 88.99 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2. liga - S | HC Benátky nad Jizerou | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2. liga - play off - Z/S | HC Benátky nad Jizerou | 120 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2004-2005 | 1. liga | BK Mladá Boleslav | 144 | 5 | 97 | 102 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2.08 | 0 | 95.10 | 0 | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||
| 1. liga - play off | BK Mladá Boleslav | 27 | 1 | 11 | 12 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.22 | 0 | 91.67 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2005-2006 | 1. liga | BK Mladá Boleslav | 27 | 2 | 17 | 19 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4.44 | 0 | 89.47 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - S | HC Benátky nad Jizerou | 211 | 8 | 0 | 8 | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2.27 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 10 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | Maxa liga | 3 klub | 588 | 36 | 323 | 359 | 16 | 7 | 2 | 12 | 2 | 3.67 | 0 | 89.97 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2. liga | 1 klub | 736 | 30 | 18 | 48 | 17 | 10 | 13 | 3 | 1 | 2.45 | 0 | 37.50 | 0 | 0 | 14 | |||||||||||||||||||||
| Komerční banka extraliga juniorů | 1 klub | 1452 | 65 | 723 | 788 | 25 | 25 | 7 | 12 | 6 | 2.69 | 1 | 91.75 | 0 | 0 | 8 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga dorostu | 1 klub | 2209 | 89 | 893 | 982 | 44 | 44 | 27 | 13 | 4 | 2.42 | 2 | 90.94 | 0 | 0 | 12 | |||||||||||||||||||||
| Liga juniorů | 1 klub | 180 | 11 | 11 | 22 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3.67 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 2 |
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001-2002 | Reprezentace – mládež | Česko 18˙ | 40 | 3 | 18 | 21 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4.50 | 0 | 85.71 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| soutěž | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | Reprezentace U20 | 40 | 3 | 18 | 21 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4.50 | 0 | 85.71 | 0 | 0 | 0 |