| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008-2009 | ELD | D Škoda Plzeň | 828 | 47 | 381 | 428 | 15 | 12 | 8 | 7 | 0 | 3.41 | 1 | 89.02 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELD – play off | D Škoda Plzeň | 21 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0 | 100.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2009-2010 | ELSD | SD Plzeň | 879 | 59 | 439 | 498 | 15 | 15 | 5 | 10 | 0 | 4.03 | 0 | 88.15 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD – Z | SD Plzeň | 459 | 26 | 244 | 270 | 8 | 8 | 4 | 4 | 0 | 3.40 | 0 | 90.37 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELSD II – B | SD Plzeň | 420 | 33 | 195 | 228 | 7 | 7 | 1 | 6 | 0 | 4.71 | 0 | 85.53 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2010-2011 | Noen ELJ | J Plzeň | 339 | 29 | 141 | 170 | 8 | 6 | 1 | 7 | 0 | 5.13 | 0 | 82.94 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| Noen ELJ – I. část | J Plzeň | 339 | 29 | 141 | 170 | 8 | 6 | 1 | 7 | 0 | 5.13 | 0 | 82.94 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| 2011-2012 | 2. liga | HC Baník Sokolov | 339 | 38 | 0 | 38 | 8 | 6 | 0 | 8 | 0 | 6.73 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - Z | HC Baník Sokolov | 339 | 38 | 0 | 38 | 8 | 6 | 0 | 8 | 0 | 6.73 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 339 | 38 | 0 | 38 | 8 | 6 | 0 | 8 | 0 | 6.73 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 2 | |||
| Komerční banka extraliga juniorů | 1 klub | 339 | 29 | 141 | 170 | 8 | 6 | 1 | 7 | 0 | 5.13 | 0 | 82.94 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga dorostu | 1 klub | 849 | 47 | 387 | 434 | 16 | 12 | 8 | 8 | 0 | 3.32 | 1 | 89.17 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga staršího dorostu | 1 klub | 879 | 59 | 439 | 498 | 15 | 15 | 5 | 10 | 0 | 4.03 | 0 | 88.15 | 0 | 1 | 0 |