| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009-2010 | ELSD | SD Vsetín | 35 | 2 | 11 | 13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3.43 | 0 | 84.62 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD II – B | SD Vsetín | 35 | 2 | 11 | 13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3.43 | 0 | 84.62 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELMD | MD Vsetín | 520 | 31 | 199 | 230 | 12 | 12 | 8 | 4 | 0 | 3.58 | 0 | 86.52 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELMD – V | MD Vsetín | 520 | 31 | 199 | 230 | 12 | 10 | 8 | 4 | 0 | 3.58 | 0 | 86.52 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2010-2011 | ELSD | SD Vsetín | 61 | 7 | 22 | 29 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6.89 | 0 | 75.86 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD – V | SD Vsetín | 61 | 7 | 22 | 29 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6.89 | 0 | 75.86 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2011-2012 | ELSD | SD Vsetín | 159 | 13 | 55 | 68 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4.91 | 0 | 80.88 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD – V | SD Vsetín | 159 | 13 | 55 | 68 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4.91 | 0 | 80.88 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | Extraliga staršího dorostu | 1 klub | 255 | 22 | 88 | 110 | 6 | 5 | 2 | 4 | 0 | 5.18 | 0 | 80.00 | 0 | 0 | 0 | |||
| Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 520 | 31 | 199 | 230 | 12 | 12 | 8 | 4 | 0 | 3.58 | 0 | 86.52 | 0 | 0 | 0 |