| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011-2012 | ELIOD ELMD | MD Chomutov | 460 | 26 | 189 | 215 | 10 | 10 | 6 | 4 | 0 | 3.39 | 0 | 87.91 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – Z | MD Chomutov | 460 | 26 | 189 | 215 | 10 | 10 | 6 | 4 | 0 | 3.39 | 0 | 87.91 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2012-2013 | ELIOD ELMD | MD Karlovy Vary | 834 | 58 | 340 | 398 | 20 | 20 | 6 | 14 | 0 | 4.17 | 0 | 85.43 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – Z | MD Karlovy Vary | 834 | 58 | 340 | 398 | 20 | 20 | 6 | 14 | 0 | 4.17 | 0 | 85.43 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| 2013-2014 | RAKO ELSD | SD Hradec Králové | 618 | 43 | 277 | 320 | 13 | 8 | 7 | 6 | 0 | 4.17 | 1 | 86.56 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| RAKO ELSD – S | SD Hradec Králové | 348 | 30 | 155 | 185 | 8 | 4 | 3 | 5 | 0 | 5.17 | 0 | 83.78 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| RAKO ELSD II – B | SD Hradec Králové | 270 | 13 | 122 | 135 | 5 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2.89 | 1 | 90.37 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| RAKO ELSD – play off | SD Hradec Králové | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | Extraliga staršího dorostu | 1 klub | 618 | 43 | 277 | 320 | 13 | 8 | 7 | 6 | 0 | 4.17 | 1 | 86.56 | 0 | 0 | 0 | |||
| Extraliga mladšího dorostu | 2 klub | 1294 | 84 | 529 | 613 | 30 | 30 | 12 | 18 | 0 | 3.89 | 0 | 86.30 | 0 | 0 | 2 |