| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-2015 | MMČR krajů 2015 - ročník 2001 | Moravskoslezský kraj | 45 | 3 | 20 | 23 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 86.96 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| MMČR krajů 2015 - ročník 2001 - sk. V | Moravskoslezský kraj | 45 | 3 | 20 | 23 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 86.96 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2015-2016 | Zimní olympiáda dětí a mládeže | Moravskoslezský kraj | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 30.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| Zimní olympiáda dětí a mládeže - sk. A | Moravskoslezský kraj | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 30.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| NOEN ELSD | SD Třinec | 60 | 2 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 77.78 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| NOEN ELSD – V | SD Třinec | 60 | 2 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 77.78 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD | MD Třinec | 1019 | 48 | 493 | 541 | 18 | 17 | 11 | 7 | 0 | 2.83 | 3 | 91.13 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – V | MD Třinec | 600 | 20 | 271 | 291 | 11 | 10 | 10 | 1 | 0 | 2.00 | 3 | 93.13 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – o postup – sk. B | MD Třinec | 419 | 28 | 222 | 250 | 7 | 7 | 1 | 6 | 0 | 4.01 | 0 | 88.80 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2016-2017 | ELIOD ELMD | MD Třinec | 1211 | 47 | 523 | 570 | 21 | 18 | 13 | 8 | 0 | 2.33 | 2 | 91.75 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – V | MD Třinec | 519 | 11 | 180 | 191 | 9 | 7 | 8 | 1 | 0 | 1.27 | 1 | 94.24 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – 2. část – sk. B | MD Třinec | 692 | 36 | 343 | 379 | 12 | 11 | 5 | 7 | 0 | 3.12 | 1 | 90.50 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| ELIOD ELMD – play off – B | MD Třinec | 189 | 5 | 69 | 74 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.59 | 0 | 93.24 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2017-2018 | ELSD | SD Třinec | 731 | 43 | 338 | 381 | 15 | 10 | 4 | 11 | 0 | 3.53 | 0 | 88.71 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELSD – E | SD Třinec | 366 | 27 | 164 | 191 | 7 | 5 | 1 | 6 | 0 | 4.43 | 0 | 85.86 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELSD II – o umístění na 15.–25. místě | SD Třinec | 156 | 8 | 75 | 83 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 3.08 | 0 | 90.36 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELSD IV – o udržení | SD Třinec | 209 | 8 | 99 | 107 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2.30 | 0 | 92.52 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2021-2022 | 2. liga – Východ | HC ISMM Kopřivnice | 211 | 15 | 49 | 64 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4.27 | 0 | 76.56 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 211 | 15 | 49 | 64 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4.27 | 0 | 76.56 | 0 | 0 | 0 | |||
| Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 47 | 4 | 20 | 24 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5.11 | 0 | 83.33 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga staršího dorostu | 1 klub | 791 | 45 | 345 | 390 | 16 | 11 | 5 | 11 | 0 | 3.41 | 0 | 88.46 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 2419 | 100 | 1085 | 1185 | 42 | 38 | 25 | 17 | 0 | 2.48 | 5 | 91.56 | 0 | 0 | 2 |