| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001-2002 | 2. liga - V | HC Sareza Ostrava | 129 | 10 | 11 | 21 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 4.65 | 0 | 52.38 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ | J Havířov | 186 | 21 | 95 | 116 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 6.77 | 0 | 81.90 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – finále | J Havířov | 186 | 21 | 95 | 116 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6.77 | 0 | 81.90 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ | J Poruba | 1739 | 93 | 1091 | 1184 | 32 | 32 | 12 | 14 | 6 | 3.21 | 1 | 92.15 | 0 | 1 | 24 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B | J Poruba | 1739 | 93 | 1091 | 1184 | 32 | 25 | 12 | 14 | 6 | 3.21 | 1 | 92.15 | 0 | 1 | 24 | |||||||||||||||||||||
| ELJ | Celkem | 1925 | 114 | 1186 | 1300 | 36 | 36 | 12 | 18 | 6 | 3.55 | 1 | 91.23 | 0 | 1 | 24 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 129 | 10 | 11 | 21 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 4.65 | 0 | 52.38 | 0 | 0 | 0 | |||
| Komerční banka extraliga juniorů | 2 klub | 1925 | 114 | 1186 | 1300 | 36 | 36 | 12 | 18 | 6 | 3.55 | 1 | 91.23 | 0 | 1 | 24 |