| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999-2000 | LD - B | D Přerov | 423 | 25 | 25 | 50 | 10 | 10 | 3 | 7 | 0 | 3.55 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2000-2001 | ELD – play off | D Vítkovice | 67 | 9 | 27 | 36 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8.06 | 0 | 75.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELD | D Vítkovice | 2256 | 124 | 938 | 1062 | 43 | 43 | 24 | 18 | 1 | 3.30 | 2 | 88.32 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| ELD – B | D Vítkovice | 1596 | 81 | 660 | 741 | 31 | 28 | 19 | 12 | 0 | 3.05 | 1 | 89.07 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| ELD – finále | D Vítkovice | 660 | 43 | 278 | 321 | 12 | 12 | 5 | 6 | 1 | 3.91 | 1 | 86.60 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| LD - B | D Přerov | 120 | 4 | 4 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2001-2002 | ELD – play off | D Vítkovice | 60 | 5 | 34 | 39 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5.00 | 0 | 87.18 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELD | D Vítkovice | 2319 | 133 | 1135 | 1268 | 44 | 44 | 20 | 21 | 3 | 3.44 | 3 | 89.51 | 0 | 1 | 10 | |||||||||||||||||||||
| ELD – B | D Vítkovice | 1666 | 92 | 766 | 858 | 32 | 32 | 16 | 14 | 2 | 3.31 | 3 | 89.28 | 0 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||
| ELD – finále | D Vítkovice | 653 | 41 | 369 | 410 | 12 | 12 | 4 | 7 | 1 | 3.77 | 0 | 90.00 | 0 | 0 | 6 | |||||||||||||||||||||
| 2002-2003 | ELJ – play off | J Přerov | 120 | 10 | 62 | 72 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5.00 | 0 | 86.11 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ | J Přerov | 2612 | 127 | 1201 | 1328 | 47 | 47 | 24 | 14 | 9 | 2.92 | 3 | 90.44 | 0 | 0 | 10 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B | J Přerov | 1972 | 90 | 893 | 983 | 36 | 30 | 19 | 9 | 8 | 2.74 | 3 | 90.84 | 0 | 0 | 8 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – finále | J Přerov | 640 | 37 | 308 | 345 | 11 | 8 | 5 | 5 | 1 | 3.47 | 0 | 89.28 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||
| 2003-2004 | ELJ | J Přerov | 1502 | 99 | 871 | 0 | 29 | 0 | 7 | 19 | 3 | 3.95 | 0 | 89.79 | 0 | 1 | 12 | ||||||||||||||||||||
| ELJ – B – III. část | J Přerov | 175 | 10 | 93 | 103 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 3.43 | 0 | 90.29 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B – I. část | J Přerov | 656 | 43 | 337 | 380 | 12 | 11 | 3 | 7 | 2 | 3.93 | 0 | 88.68 | 0 | 0 | 8 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – společná | J Přerov | 671 | 46 | 441 | 487 | 13 | 13 | 4 | 8 | 1 | 4.11 | 0 | 90.55 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2004-2005 | ELJ | J Ytong Brno | 329 | 22 | 151 | 0 | 9 | 0 | 4 | 4 | 1 | 4.01 | 0 | 87.28 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ – B – I. část | J Ytong Brno | 329 | 22 | 151 | 173 | 9 | 3 | 4 | 4 | 1 | 4.01 | 0 | 87.28 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2006-2007 | 2. liga - V | HC ZUBR Přerov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | 2. liga | 1 klub | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | |||
| Komerční banka extraliga juniorů | 2 klub | 4563 | 258 | 2285 | 1400 | 87 | 49 | 35 | 39 | 13 | 3.39 | 3 | 163.21 | 0 | 1 | 22 | |||||||||||||||||||||
| Extraliga dorostu | 1 klub | 4702 | 271 | 2134 | 2405 | 90 | 90 | 44 | 42 | 4 | 3.46 | 5 | 88.73 | 0 | 1 | 12 | |||||||||||||||||||||
| Regionální liga staršího dorostu | 1 klub | 543 | 29 | 29 | 58 | 12 | 12 | 5 | 7 | 0 | 3.20 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 |