| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999-2000 | ELJ | J Ytong Brno | 1528 | 110 | 741 | 851 | 32 | 32 | 10 | 17 | 5 | 4.32 | 0 | 87.07 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
| ELJ – B – o udržení | J Ytong Brno | 420 | 22 | 190 | 212 | 7 | 7 | 4 | 0 | 3 | 3.14 | 0 | 89.62 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| ELJ – B | J Ytong Brno | 1108 | 88 | 551 | 639 | 25 | 25 | 6 | 17 | 2 | 4.77 | 0 | 86.23 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2000-2001 | 2. liga - V | Spartak Pelhřimov | 27 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4.44 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2001-2002 | 1. liga | SKLH Žďár nad Sázavou | 103 | 4 | 48 | 52 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2.33 | 0 | 92.31 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - S | HC Žďár nad Sazavou | 180 | 14 | 14 | 28 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4.67 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| 2003-2004 | 2. liga - S | SKLH Žďár nad Sázavou | 27 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.67 | 0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
| 2. liga - V | VSK Technika Brno | 194 | 19 | 22 | 41 | 9 | 6 | 0 | 9 | 0 | 5.88 | 0 | 53.66 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| soutěž | klub | Č | Gob. | Zás. | SP | Z | ZZ | V | P | R | Pr. | SO | Z% | G | A | T | Vše | Maxa liga | 1 klub | 103 | 4 | 48 | 52 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2.33 | 0 | 92.31 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2. liga | 3 klub | 428 | 38 | 38 | 76 | 14 | 10 | 1 | 13 | 0 | 5.33 | 0 | 50.00 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||
| Komerční banka extraliga juniorů | 1 klub | 1528 | 110 | 741 | 851 | 32 | 32 | 10 | 17 | 5 | 4.32 | 0 | 87.07 | 0 | 1 | 0 |